MENÜ
Sepet0 Giriş Yap | Yeni Üyelik
Arayın...ARA
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}}

  {{p.Name}}

  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN

Triko Etek

FiltrelerFiltreler
Desenli Pileli Hardal Triko Etek Desenli Pileli Hardal Triko Etek İNCELE

Desenli Pileli Hardal Triko Etek

799,00 TL 639,20 TL
Zebra Desen Diz Üstü Etek Zebra Desen Diz Üstü Etek İNCELE

Zebra Desen Diz Üstü Etek

899,00 TL 629,30 TL
Dokuma Yırtmaçlı Midi Boy Etek Dokuma Yırtmaçlı Midi Boy Etek İNCELE

Dokuma Yırtmaçlı Midi Boy Etek

899,00 TL 539,40 TL
Diz Üstü Siyah Triko Etek Diz Üstü Siyah Triko Etek İNCELE

Diz Üstü Siyah Triko Etek

599,00 TL 419,30 TL
Yırtmaçlı Uzun Siyah Etek Yırtmaçlı Uzun Siyah Etek İNCELE

Yırtmaçlı Uzun Siyah Etek

899,00 TL 719,20 TL
Yırtmaçlı Uzun Kırmızı Etek Yırtmaçlı Uzun Kırmızı Etek İNCELE

Yırtmaçlı Uzun Kırmızı Etek

899,00 TL 719,20 TL
Yırtmaçlı Uzun Kemik Etek Yırtmaçlı Uzun Kemik Etek İNCELE

Yırtmaçlı Uzun Kemik Etek

899,00 TL 719,20 TL
Yırtmaçlı Uzun Turkuaz Etek Yırtmaçlı Uzun Turkuaz Etek İNCELE

Yırtmaçlı Uzun Turkuaz Etek

899,00 TL 719,20 TL
Anvelop Midi Boy Pembe Triko Etek Anvelop Midi Boy Pembe Triko Etek İNCELE

Anvelop Midi Boy Pembe Triko Etek

749,00 TL 449,40 TL
Anvelop Midi Boy Ekru Triko Etek Anvelop Midi Boy Ekru Triko Etek İNCELE

Anvelop Midi Boy Ekru Triko Etek

749,00 TL 449,40 TL
Anvelop Midi Boy Triko Etek Anvelop Midi Boy Triko Etek İNCELE

Anvelop Midi Boy Triko Etek

749,00 TL 449,40 TL
Pileli Uzun Ekru Triko Etek Pileli Uzun Ekru Triko Etek İNCELE

Pileli Uzun Ekru Triko Etek

869,00 TL 695,20 TL
Etek Etek İNCELE

Etek

869,00 TL 695,20 TL
Zebra Desen Etek Zebra Desen Etek İNCELE

Zebra Desen Etek

999,00 TL 799,20 TL
Desenli Pileli Lila Triko Etek Desenli Pileli Lila Triko Etek İNCELE

Desenli Pileli Lila Triko Etek

799,00 TL 639,20 TL
Uzun Nakışlı Anvelop Etek Uzun Nakışlı Anvelop Etek İNCELE

Uzun Nakışlı Anvelop Etek

1.249,00 TL 874,30 TL
Cepli Düğmeli Midi Triko Etek Cepli Düğmeli Midi Triko Etek İNCELE

Cepli Düğmeli Midi Triko Etek

799,00 TL 559,30 TL
Cepli Düğmeli Midi Triko Etek Cepli Düğmeli Midi Triko Etek İNCELE

Cepli Düğmeli Midi Triko Etek

799,00 TL 559,30 TL
Cepli Düğmeli Midi Triko Etek Cepli Düğmeli Midi Triko Etek İNCELE

Cepli Düğmeli Midi Triko Etek

799,00 TL 559,30 TL
ÇİZGİLİ DOKUMA ETEK ÇİZGİLİ DOKUMA ETEK İNCELE

ÇİZGİLİ DOKUMA ETEK

649,00 TL 249,00 TL
DÜĞMELİ TRİKO ETEK DÜĞMELİ TRİKO ETEK İNCELE

DÜĞMELİ TRİKO ETEK

899,00 TL 349,00 TL
ÇİZGİLİ MİDİ ETEK ÇİZGİLİ MİDİ ETEK İNCELE

ÇİZGİLİ MİDİ ETEK

749,00 TL 249,00 TL
ÇİZGİLİ MİDİ ETEK ÇİZGİLİ MİDİ ETEK İNCELE

ÇİZGİLİ MİDİ ETEK

749,00 TL 249,00 TL
ÇİZGİLİ MİDİ ETEK ÇİZGİLİ MİDİ ETEK İNCELE

ÇİZGİLİ MİDİ ETEK

749,00 TL 249,00 TL
Toplam 39 Ürün Gösteriliyor

Triko Etek

Güzel bir görünüm elde etmek, şık olmak ve girdiğiniz ortamda giyiminizden söz ettirmek için yaptığınız kombinler; kumaş, renk ve stil seçenekleri kapsamında düzenlenir. Etekler, mevsim fark etmeksizin sizlerin sıkça kullandığı giysiler arasında yer bulmaktadır. Triko kumaşlı eteklerin konforu ile, sıklıkla tercih edilmesinin yanında, şık ve sıcak tutması tercih sebebidir. Aynı zamanda triko etek modelleri kırışıklık ya da esneme problemi bulunmayan, tercih edebileceğiniz özel parçalardan birisidir. En önemlisi öne çıkan özelliği ise yaz aylarında serin tutmasıdır.

Uzunluğuna Göre Triko Etek Modelleri

Triko eteklerin pek çok farklı türü bulunur ve içerisinde bulunmak istediğiniz stillere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Heyecanlı ve farklı ihtimalleri barındıran triko etek modelleri sizler için dinamik bir görüntü oluşturabilir. Her ortama ve mevsime uygun uzun triko etek bulmanız oldukça kolaydır. Özel günlerde ve davetlerde kullanabileceğiniz yırtmaçlı triko etek bunlardan bir tanesidir. İş hayatında botlar ile kombin edebileceğiniz triko midi etek ise size dinamik bir tarz kazandıracaktır. Triko kalem etek ile ceketinizi kombinleyerek sade ve zarif görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Triko Etek Nasıl Kombinlenir?

Günlük yaşantınız, iş hayatınız ya da görüşmelerinizde sıklıkla kullandığınız triko etekler, mekan ve zaman durumuna göre farklı şekillerde tercih edilebilir. Farklı mekanlarda dilediğiniz görünümü elde ederken öne çıkan unsurlar vardır. Kullanılan giysi modeli en önemli detay iken renk kullanımına özen gösterilmelidir. Trikolar sayesinde mevsimleri göz ardı etmenin avantajını yaşarken, aykırı kombinler oluşturmamak çeşitli modeller ile sağlanmaktadır.

Triko etek üzerine ne giyilir?

Beyaz triko etek kombinlenirken genellikle sadelikten uzak durulmaz. Çünkü beyazın sadeliği ile ortamın uyum sağlaması harika olur. İş hayatında sık tercih edilen uzun triko etek kombinleri her daim resmiyeti ön plana çıkarır. Çalıştığınız yerde veya bir düğünde, üzerine şık bir gömlekle triko uzun eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Uzun hırkalar, yelekler ve triko ceketler, uzun triko eteğinizin üzerinde oldukça özel bir görünüme kavuşacaktır. Kış aylarında tercih ettiğinizde ise hem şıklığı, hem de soğuktan koruma özelliği ile kalın triko etek sizin için bulunmaz bir fırsat olacaktır.

Canlı ve dinamik görünümü elden bırakmak istemeyenler için her zaman bir seçenek vardır. Triko etek pileli modeli ile hareketli çizgileri üzerinizde taşıyabilirsiniz. Uzun veya kısa kesim pileli etek modelleri birbirinden çok farklı anlarda kullanılabilir. Örneğin uzun modeller ile resmi bir görünüm elde ederken, kısa kesim modeller ile çok daha serbest ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz.

Triko etekler ile harika triko etek kombinleri yapmanız mümkün. Siyah triko etek ile kombinlerinizi güçlendirmek isterseniz, kombin yapmakta çok da zorlanmayacaksınız demektir. Çünkü siyahın asaletine uyan bir kombin yapmanız çok da zor olmayacak. Peki, en popüler triko etek renkleri hangileridir?

Popüler Triko Etek Renkleri

Triko eteklerin güzelliğini ön plana çıkaran pek çok renk bulunur ve bu renkler ile kombinlerinizin ihtişamını artırabilirsiniz. Günümüz moda anlayışından sıyrılarak yenilikçi anlayışlarla renklerin ahengini yakalayabilirsiniz. Sizler için öneride bulunduğumuz fikirler ile çabasız şıklığınıza adım atın.

Triko etek krem renkte olursa, çok daha dikkat çekici bir kombin yapmanız gerekir ve beyaz yoğunluğunu ön plana çıkarmanız önemli olacaktır.

Bir diğer önemli renk olan bej triko etek de, son dönemin popülerler renklerindendir. Çok şık hırkalar ile bej rengini öne çıkarabilirsiniz.

Siyahın asaleti, beyazın sadeliğini de kullanarak, triko etekleriniz ile girdiğiniz ortamda dikkat çekebilirsiniz.

Bahsedilen renkler, triko etekler açısından son dönemde en fazla dikkat çeken renklerdir. Tabi ki kombinlerinizin tasarımlarına göre renk seçimi yapabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve model seçeneklerine uygun triko eteklere Mısırlı ile ulaşabilirsiniz.

Triko Etek Bakımı Nasıl Olmalı?

Triko kumaş diğer kumaşlardan daha hassas bir kumaş olarak gösterilebilir. Her ne kadar kırışmaya karşı dayanıklı olsada, yıkama talimatlarında uyulmazsa şeklini ve dokusunu kaybedebilir. Triko eteğiniz için yıkama talimatları uzun ömürlü kullanımınız için önemlidir.

Eteğinizi çamaşır makinesinde yıkayacaksanız, programın yünlü programa ayarlanması gerekir. Sıcaklık ise 30 derece olarak tercih edilmelidir.

Elde yıkama daha hassas bakımın önemli bir seçeneğidir. Klasik bir çamaşır deterjanı ile triko eteklerinizin bakımını yapabilirsiniz.

Ütülerken de çok hassas olmanızda fayda vardır. Orta sıcaklıkta ve buhar konumunda olan ütünüz ile çok fazla bastırmadan triko eteklerinizi ütüleyebilirsiniz.

Ütüleme konusunda en zorlayan model, pileli triko etek modelidir. Hassas bir yıkama yapılmazsa, pileleri ütülenemeyecek ve bu şekilde kombinlerinizden istediğiniz şıklığı alamayacaksınızdır. Bu durumda yıkama talimatlarında daha hassas olmalısınız. Aynı zamanda standart triko uzun etek modellerinde bakım, diğer modellere göre nitekim daha kolay olacaktır. Mısırlı ise sizlere triko etekleri renk ve model seçenekleri ile sunmaktadır. Sizler de aradığınız şıklığa ulaşmak ve dikkatleri üzerinizde toplamak isterseniz, Mısırlı’nın triko etek modellerini inceleyebilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ

 • {{item.Name}}
  {{item.Name}}
  {{item.Amount}} Adet
  {{item.TotalPrice | number:2}} TL
  {{item.TotalOldPrice | number:2}} TL