İlk alışverişinize özel %15 indirim kodu: YENI15
500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Hızlı kargo & güvenli alışveriş
MENÜ
Sepet0 Favorilerim Giriş Yap | Yeni Üyelik
Arayın...ARA
Kurumsalx

Sık Sorulan Sorular


Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz tedarik sürecinde olduğu sürece müşteri hizmetlerimizi arayarak iptal işlemi yaptırabilirsiniz. Siparişiniz faturası kesilip temin edildi statüsüne gelmiş ise artık iptal işlemi yapılamayacaktır. Bu durumda ürünler size ulaştığında inceleyerek beğenmemeniz durumunda iade koşullarına uygun olarak iadenizi yapabilir ya da kargo paketini teslim almadan doğrudan iadeye yönlendirebilirsiniz. Ürünler depomuza ulaştıktan sonra kontroller sonrası 3 iş günü içinde ücret iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Ürünler size ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olarak iadenizi yapabilirsiniz. Ürünleri MNG Kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak Mısırlı 1951 Genel Merkezi’ne gönderebilirsiniz. Ürünler depomuza ulaştıktan sonra kontroller sonrası 3 iş günü içinde ücret iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade koşulları nelerdir?

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları; iade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve iade talebinin 15 gün içerisinde yapılması önemlidir. Ürünler kargoya verirken içerisinde faturası mutlaka konulmalıdır.

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde pakette ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Mısırlı 1951’e ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin iadesi yapılacaktır.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ