İlk alışverişinize özel %15 indirim kodu: YENI15
500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Hızlı kargo & güvenli alışveriş
MENÜ
Sepet0 Favorilerim Giriş Yap | Yeni Üyelik
Arayın...ARA
Kurumsalx

Hakkımızda

MISIRLI , 70 yıllık bilgi birikiminin ayırt edici unsurlarını, modanın ve toplumun geliştirilmesi, çevrenin korunması, etik değerlere saygı ve kültürün teşvik edilmesi amacıyla kullanarak modern ve çağdaş kadının markası olma hayalini gerçekleştirmektedir.

Sanat ve kültürle olan bağı, MISIRLI’nın kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçasıdır.MISIRLI’nın toplumdaki değişiklikleri anlamasına ve yorumlamasına ve gelişmenin yeni yollarını teşvik etmesine olanak tanır. MISIRLI’da sanat; insanların yaşamları ve genel olarak toplumun gelişimi üzerinde olumlu bir etki yaratan birincil ilham kaynağıdır.

Sürdürülebilir bir dünya yaratmaya olan inancımız; ahlaki bir zorunluluktan öte yaptığımız her eylem, hem işimiz hem de toplumumuz için anlamlı bir değişim ve ilerleme sağlama amacını benimsemektedir.

Çalışanlarımız, MISIRLI tüketicileri ve tüm paydaşlarımız için etik, adil, güvenli ve sağlıklı koşullar yaratmak , dünyanın ve modanın geleceğine yatırım yapmak MISIRLI’nın öncelikleri arasındadır. Yaratıcılığı destekleyen çalışma sistemimiz modanın gelişimi için en değerli ilham kaynağının insan faktörü olduğunun bilinci ile hareket etmektedir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ