İlk alışverişinize özel %15 indirim kodu: YENI15
500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Hızlı kargo & güvenli alışveriş
MENÜ
Sepet0 Favorilerim Giriş Yap | Yeni Üyelik
Arayın...ARA
Kurumsalx

İade ve Değişim

İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Yalnızca abiye ürünlerde güvenlik etiketi bulunmaktadır. Bu etiket koparıldığı takdirde abiye ürünlerin para iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.

İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar?
İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

Abiye ve Aksesuar İadelerinde Dikkat Etmem Gereken Şart Nedir?
Tüm ürünlerimiz gönderilirken ürün üzerine güvenlik etiketi takılmaktadır. Bu etiket söküldüğü takdirde iade veya değişim işlemi yapılamaz. Aksesuarlarda(Kolye, Küpe, Bileklik, Şal, Saç Bandı, Eldiven, Ayakkabı, Bere, Çorap, Kemer, Yüzük) ve Çantalarda iade veya değişim yapılması için ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde MNG Kargo ile iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda Ürün Güvenliği açısından değişim ve iade yapılamaz. İade Adresim Neresi? TRİKO MISIRLI Sanayi ve Ticaret A.Ş. Merkez mh. Feriköy Fırın sk. No:45/2 Bomonti ŞİŞLİ - İstanbul / TÜRKİYE

Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim?
MNG Kargoyla karşı ödemeli olarak, iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verilen siparişlerde değişim yapılmamaktadır. misirli1951.com’daki tüm ürünler TRİKO MISIRLI Sanayi ve Ticaret A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

MNG Kargo İade Kodu: " 389513854 " numaralı kargo kodunu MNG kargo şubesine ileterek iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

İnternet sitesi üzerinden verilen siparişlerde değişim yapılmamaktadır.

misirli1951.com’daki tüm ürünler TRİKO MISIRLI Sanayi ve Ticaret A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ