İlk alışverişinize özel %15 indirim kodu: YENI15
500 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Hızlı kargo & güvenli alışveriş
MENÜ
Sepet0 Favorilerim Giriş Yap | Yeni Üyelik
Arayın...ARA

BLOG

2022'nin Yeni Trendi: Böbrek Dekolteli Elbiseler

  • Mayıs 16, 2022

Bahar aylarına kavuşmamız ile birlikte birbirinden renkli elbiseler vitrinlerde yerini almaya başladı. Renklerinin yanı sıra dekolteli modelleriyle de dikkat çeken elbiseler 2022 Yaz kreasyonunun bel kemiğini oluşturacak gibi duruyor. Ancak dekolte giyinmek oldukça özen gerektirmektedir. Vücut tipinizi bilmeniz ve tipinize uygun parçalar seçmeniz dekolte giyinmeyi seviyorsanız sizin için oldukça önemli bir nokta haline geliyor. Yalnızca vücut tipinize değil gittiğiniz mekana da uyumlu olarak giyilmesi gereken dekolteli parçalar, uyumsuz ve abartılı kullanıldığında rüküş bir imajı ortaya çıkartabilir. 

Dekolte Elbiseler Giyerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hangi dekoltenin nerede ve nasıl giyilmesi gerektiği önemli bir noktadır. Dekolte, ölçülü ve uyumlu olduğu sürece stilinize şıklık ekler ancak abartılı ölçülerin uyumsuz mekanlarda tercih edilmesi durumunda şıklığınızın yerini rüküşlük alabilir. Stilinizi yaratırken vücut tipinizi doğru tanımanız oldukça önemlidir. Dekolte tercihlerinizde de vücut tipinize uygun parçalar tercih etmelisiniz. Ancak bunun yanı sıra yalnızca dikkat çekmek için değil gideceğiniz programın ruhuna da uygun olmalıdır. Dekolteli parçalar tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da konforunuzdur. Bir süre sonra sizi rahatsız edebileceğini düşündüğünüz parçalarla tüm programınız huzursuzluk içinde geçebilir. Bu konfor hem seçtiğiniz parçanın size sunduğu kalite hem de dekoltenizin mekana uyumu ile sağlanabilir. Devamlı elbisenizle mücadele halinde görünmek istemiyorsanız hem kaliteli hem de konforunuzu önceleyen parçaları seçmenizi öneririz. 

Vücut Tipinize Uygun Böbrek Dekolteli Elbise Nasıl Seçilir?

Vücut tipinizi doğru analiz ederek sizin için en uygun dekolteyi bulabilirsiniz. Eğer bacaklarınız ince ve uzunsa bol kesim, yırtmaçlı pantolonlar tercih ederek dekolteyi günlük hayatınızın içerisine de oldukça şık bir şekilde ekleyebilirsiniz. Bel kıvrımları belirgin bir vücut tipiniz varsa bel dekolteli elbiseler bu yaz sizin de gönlünüzü çalabilir. Bacak boyunuz uzun ise özel davetlere katılırken bel dekolteli abiyeleri keyifle kombininize dahil edebilirsiniz. Boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız da bel dekolteli mini elbiseleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı formlarda karşımıza çıkan böbrek dekolteli elbiseler özel davetlerden günlük hayatınıza kadar birçok farklı zamanda kullanmanıza uygun parçalar olarak da dikkat çekiyor. Ceketlerinizle kombinleyebileceğiniz bel dekolteli triko elbiseleri ise ofis stiliniz için tercih edebilirsiniz. İş çıkışı gideceğiniz arkadaş buluşmalarınıza da ceketinizi çıkarttığınız zaman hazır olabilirsiniz. 

Bel Dekolteli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Günün her anında dekolteli parçalar tercih edebilirsiniz ancak dekoltenin ayarında olması gerekmektedir. Günlük stilinizden ofis stilinize kadar birçok farklı programınıza uygun dekolteli elbise ve kombin alternatiflerini mercek altına alıyoruz. Günlük hayatınızda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz böbrek dekolteli elbiseler gece davetlerine giderken de kullanabileceğiniz değerli parçalardandır. Böbrek dekolteli elbiselerinizi casual ayakkabılarınız ve fularlarınızla kombinleyerek sahil kenarında planlanan arkadaş buluşmanıza katılabilirsiniz. Böbrek dekoltesi, bel dekoltesine göre kısmen günlük kullanıma daha uygun bir modeldir. Crop ceketleriniz ile keyifli bir şekilde kombinleyebileceğiniz böbrek dekolteli elbiselerinizi bahar aylarında sıkça tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı toplarken fularlarınızdan destek alarak bu kombininizi aksesuarlarınızla da taçlandırabilirsiniz. Dilediğiniz tarzda ayakkabı ile kombinleyebileceğiniz bu elbiselerle birbirinden farklı stillere yön verebilirsiniz. Topuklu ayakkabılarınızla kombinleyerek gece etkinliklerinde oldukça çekici bir stile imza atabilir, babetlerinizle kombinleyerek ise konser etkinliklerinde konforunuzu da şıklığınıza dahil edebilirsiniz. Bel dekolteli elbiseler ise daha cesur bir imaja sahiptir, mekana göre değerlendirilerek tercih edilmesi önemlidir. Ancak elbisenin kumaşı ve modeline bağlı olarak günlük kullanımlarınız için seçebileceğiniz elbiseler de mevcuttur. Bu dekolte modeline sahip mini elbiseleri günlük kullanımlarınızda sıklıkla kullanabilirsiniz ancak maxi boy elbiseleri daha özel zamanlarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Gece davetlerinde uzun, bel dekolteli abiyeleri keyifle tercih edebilir ve göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. En cesur dekolte modellerinden biri olan bel ve sırt dekolteleri özel davetlerde gözlerin üzerinize çevrilmesini yol açabilir. 

PAYLAŞ
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ

  • {{item.Name}}
    {{item.Name}}
    {{item.Amount}} Adet
    {{item.TotalPrice | number:2}} TL
    {{item.TotalOldPrice | number:2}} TL